Taisyklės

PRISTATYMAS
• Pristatome Lietuvoje su LP Express kurjerių tarnyba per 2-5 darbo dienas.
• Pristatymas kaina Lietuvoje prikauso nuo siuntos svorio:

iki 5 kg 4.13 eur + PVM (viso 5.00 eur).

5.01 – 10 kg 5.79 eur + PVM (viso 7.00 eur).

10.01 – 30 kg 8.26 eur + PVM (viso 10.00 eur)

daugiau nei 30 kg 10.74 eur + PVM (viso 13.00 eur).

• Į užsienį nepristatome. Jeigu domina mūsų produktų pristatymas užsienyje, parašykite el. paštu info@kepabriedis.lt
• Pildydami užsakymo formą, vardą, pavardę nurodykite lietuviškomis raidėmis. Pasitikrinkite, ar teisingai įvestas adresas, pašto kodas bei telefono numeris.
• Jeigu turite klausimų, rašykite el. paštu info@kepabriedis.lt
APMOKĖJIMAS
Užsakymą galite apmokėti pirkimo metu, naudojantis PaySera sistema.
Jeigu kiltų klausimų, susisiekite su mumis info@kepabriedis.lt

GRĄŽINIMAS
Jei įsigytas produktas nepatiko, galite jį grąžinti arba keisti į kitą. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
• KEPA BRIEDIS el. parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo.
• Parašykite mums el. laišką adresu info@kepabriedis.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis.
• Grąžinant prekę reikia pateikti jos įsigijimo dokumentą, PVM sąskaitą-faktūrą.
• Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
• Grąžinama prekė turi būti tokios pačios komplektacijos, kokios Jūs ją gavote;
• Prekės išsiuntimu ir apmokėjimu turėsite pasirūpinti Jūs.
• Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienų pervesti pinigus į Jūsų sąskaitą arba pakeisti prekę kita.
• Grąžinama prekės vertės suma be siuntimo mokesčių.
PRIVATUMO TAISYKLĖS
Gerbdami Jūsų privatumą, užtikriname asmens duomenų apsaugą pagal šias taisykles.
UAB „InSpektras“ (toliau – Duomenų valdytojas) šiomis privatumo taisyklėmis (toliau – PT) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdomomis interneto svetainėmis. PT nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.
DUOMENŲ VALDYTOJO REKVIZITAI
Įmonės pavadinimas: UAB „InSpektras“
Įmonės kodas: 302628327
PVM mokėtojo kodas: LT100006161014
Veiklos adresas: Pramonės g. 12 Vaidotai, Vilniaus raj.
Telefonas: +370 610 17716
El. paštas: info@kepabriedis.lt
ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainių ir socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainių ir socialinių tinklų paskyrų lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.
Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę (-es) ir socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją) turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą ir jį pateikti mums.
Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).
KOKIA INFORMACIJA APIE JUS RENKAMA?
Tiesiogiai Jūsų pateikiama informacija
Norint įsigyti prekių iš www.kepabriedis.lt svetainės, prašome Jūsų pateikti tam tikrą užsakymo įvykdymui reikalingą informaciją: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
Informacija, kaip naudojatės mūsų svetaine(slapukai (cookies))
Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.
Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.
Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus būtinuosius ir techninius slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.
Būtinieji slapukai:
Padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Jų pagalba užtikrinama būtinasis interneto svetainės funkcionalumas. Būtinieji slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine.
Techniniai slapukai
Techniniai slapukai užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje.
Statistikos / marketingo slapukai
Slapukai, kurie renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje, yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją, nustatyti naujas sesijas / apsilankymus. Taip pat slapukai, kurie pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaiko lankytojui internete rodomą reklamą, fiksuoja statistiką apie svetainės lankomumą, apsilankymų trukmę, naršymo kelią. Šie slapukai nėra įjungiami, iki kol nepateikiate sutikimo
KAIP NAUDOJAMA JŪSŲ INFORMACIJA?
Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:
– kepabriedis.lt veiklos analizės tikslu – siekiant pagerinti ir optimizuoti svetainės naršymo kokybę;

– Tiesioginės rinkodaros tikslu*:
a) siųsti turinį (pvz. naujienlaiškius) aktualiomis temomis*
b) pateikti individualiai pritaikytus pasiūlymus ir pranešti apie galiojančias akcijas*
c) įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas

– Organizuoti nemokamus konkursus, žaidimus ar akcijas, kaip leidžia įstatymai*

– Kitais būdais su Jūsų sutikimu*

*Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.
KAM GALI BŪTI ATSKLEIDŽIAMA JŪSŲ INFORMACIJA?
– Jūsų duomenys, reikalingi užsakymo įvykdymui, perduodami UAB „InSpektras“ partneriams:
a) teikiantiems mokėjimo paslaugas. Mes priimame mokėjimus per Paysera. Jei pasirinkote šį mokėjimą Jūsų duomenys bus perduodami „Paysera“, įskaitant informaciją, reikalingą apdoroti ar palaikyti mokėjimą, pvz. pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.
b) teikiantiems prekių pristatymo paslaugas. Kurjeriui perduodami Jūsų užsakymo metu nurodyti duomenys (vardas, pavardę, el. pašto adresą telefono numeris, pristatymo adresas) reikalingi pristatymo paslaugai atlikti.

– Taip pat Jūsų duomenis gali peržiūrėti:
a) svetainės turinio talpinimo tiekėjai.
b) rinkodaros paslaugų tiekėjai.
c) projekto vystymo komanda.

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
– Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką, jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti.

– Kitais atvejais tik su Jūsų sutikimu arba teisėtu Jūsų prašymu.
KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?
UAB „InSpektras“ vidinių organizacinių ir techninių priemonių pagalba užtikrina, jog Pirkėjo pateikiami Asmens duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo bei Asmens duomenų apsaugos lygis atitiktų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.
Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Visi Pirkėjų Slaptažodžiai yra šifruojami, prie serverių, kurie susiję su Asmens duomenimis gali prisijungti tik Asmens duomenų valdytojo įgalioti asmenys ir tik per saugų sertifikatą, kuris papildomai apsaugotas slaptažodžiu, taip pat visi kepabriedis.lt puslapiai, kurie reikalauja Asmens duomenų įvedimo yra vykdomi per https:// protokolą.
Pirkėjas įsipareigoja ir privalo saugoti savo prisijungimo prie kepabriedis.lt slaptažodį ir prisijungimo vardą, bei kitus duomenis. Pirkėjas įsipareigoja ir privalo jokiems kitiems tretiesiems asmenims neatskleisti Asmens duomenų nei apie save, nei apie trečiuosius asmenis, jeigu tokie trečiųjų asmenų Asmens duomenys jam teko prieinami, ir iš karto apie matomus pažeidimus informuoti.
Jūsų duomenys bus saugomi 3 metus po paskutinio Jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami.
DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS
Duomenų subjektas turi šias teises:
– Būti informuotam apie savo duomenų tvarkymą;
– Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
– Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis;
– Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą);
– Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių.

Įgyvendindamas aukščiau minėtas teises Pirkėjas gali kreiptis į UAB „InSpektras“ elektroninio pašto adresu info@kepabriedis.lt.
UAB „InSpektras“ į Pirkėjo paklausimą apie Asmens duomenų tvarkymą ar Pirkėjo prašomus duomenis pateikia ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo kreipimosi gavimo dienos.
Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.
TREČIŲJŲ ŠALIŲ APLIKACIJOS IR ĮSKIEPIAI MŪSŲ SVETAINĖJE
Duomenų valdytojo interneto svetainėje(-ėse) ar socialinių tinklų paskyrose gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių Duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės.